Актуальні новини

Зеленський посмертно присвоїв Андрієві Кузьменку звання Героя України

Президент України Володимир Зеленський посмертно присвоїв звання Героя України лідерові й засновнику гурту «Скрябін» Андрієві Кузьменку. Відповідний указ Зеленський підписав у день народження «Кузьми» 17 серпня.

Звання присвоєно «за визначні особисті заслуги у формуванні вітчизняного культурного простору, вагомий внесок у розвиток національного музичного мистецтва, багаторічну плідну творчу та громадську діяльність».

«З початком війни Андрій регулярно їздив на схід і допомагав нашим захисникам. Кузьма й сам був справжнім захисником України. Воїном слова. Його зброя – ручка, папір та мікрофон. Піснею він зцілював душу, словом – заряджав на боротьбу. За сильну, квітучу та непереможну Україну», – наголосив президент.

Нагадаємо, продюсер, телеведучий, актор і музикант Андрій Кузьменко загинув у ДТП 2 лютого 2015 року.

Він народився 17 серпня 1968 року в Самборі Львівської області. За освітою був стоматологом. З 1989 року і до смерті був лідером гурту «Скрябін».

ДТП, у якій загинув Кузьма, сталася 2 лютого 2015 року в Криворізькому районі Дніпропетровської області. Автомобіль, яким керував Кузьма, зіткнувся з молоковозом. Співак загинув на місці.

  Кейт Бланшетт повідомила, що йде з кіно

Залишити відповідь