Модель та актор були разом з 2015 року і виховують дворічну дочку Лею.

Публікуємо несподівані новини. За повідомленнями західних ЗМІ, актор Бредлі Купер і модель Ірина Шейк розірвали стосунки.

Особисте життя Ірини Шейк і Бредлі Купера приховане від очей громадськості. Знаменитості рідко говорять про свої стосунки і дворічну доньку Лею. Лише нещодавно актор розповів, як батьківство змінило його життя

Попри чутки про роман із Леді Гагою, здавалося, що у Бредлі та Ірини все відмінно. Проте нещодавно видання МТО News повідомило, що пара офіційно розлучилася. При цьому інсайдер зазначив, що співачка не має ніякого відношення до їхнього розриву, інформує .

Нагадаємо, після виходу фільму "Зірка народилася" в Мережі стали обговорювати можливий роман Гаги і Купера. Проте пізніше артистка спростувала чутки. Джерело ж розповіло, що Бредлі та Ірина більше не разом і не даватимуть коментарів про розставання.

Бредлі завжди хотів зберегти своє особисте життя в таємниці, в той час як Ірина любить з'являтися на публіці. Вона також більш провокаційно позувала на фотографіях Instagram останнім часом і зовсім недавно відвідала Met Gala одна.

Чи дійсно подружжя розлучилося, точно сказати не можна, адже самі знаменитості поки не прокоментували ситуацію. Варто лише зазначити, що нещодавно пара гуляла на вулицях Лос-Анджелеса з донькою Леєю. Під час однієї з таких прогулянок Бредлі та Ірина навіть зірвали зйомки шоу.