Рекомендація артистки.

Поп-зірка Лоліта Мілявська повідомила, що її часто запитують про те, як пережити розлучення з коханою людиною. Зірка вважає, що для усіх, хто зіткнувся з цією неприємною ситуацією, підійде проста універсальна порада, інформує Ukr.Media.

Рекомендація артистки

За словами Лоліти, жінка не повинна присвячувати себе чоловіку. У неї має бути щось своє, насамперед, робота, кар’єра.

У такому випадку, навіть якщо відносини закінчаться розлученням, жінка не буде думати про те, як заробити на життя. Крім того, робота допомагає забути про негативні емоції. Людині, яка присвятила себе кар’єрі, немає коли страждати і сумувати. У неї просто немає на це часу. Тому кожен повинен покладатися тільки на власні сили, ні від кого не залежати, навіть від близьких. Лоліта зазначила, що цю пораду можуть використовувати як жінки, так і представники сильної статі.

Ще за рік до розлучення з чоловіком Вона відчувала, що її шлюб скоро зруйнується.

Про це розповів колишній чоловік поп-зірки, тренер Дмитро Іванов. Він шкодує про те, що цілих десять років сімейного життя пройшли марно. Каже, що їх відносини з Лолітою Мілявською вже давно зупинилися в розвитку. Нещодавно Дмитро згадав про те, що астролог колись передбачив співачці, що цей шлюб буде невдалим.