В цьому році йому виповнилося 16 років.

Актриса Юлія Висоцька днями відзначила 46-річчя, а її синові Петрові в цьому році вже виповнилося 16 років. Телеведуча розповіла про те, чим займається її єдиний син, інформує .

Юлія Висоцька, 16 серпня відсвяткувала 46-річчя та відправилася в європейське турне з Андрієм Кончаловським. Подружжя щасливе у шлюбі більше ніж 20 років.

Колись життя Юлії Висоцької було чи не відкритою книгою для всіх її шанувальників. Актриса і телеведуча із задоволенням знімалася разом з родиною у фотосесіях для обкладинок глянцевих журналів, її діти допомагали їй на кухні під час зйомок кулінарного шоу, а вже в соцмережах вона і зовсім постійно показувала, як живе вона сама і вся її родина.

Все це закінчилося після трагедії, яка сталася у зірковому сімействі. У 2013 році Андрій Кончаловський і їх спільна дочка Маша потрапили в автомобільну аварію, після якої дівчинка впала в кому. З того часу Висоцька розповідає про особисте дуже мало і тільки про найбільш істотні моменти. Наприклад, вона не стала приховувати, що взимку цього року обвінчалася зі своїм чоловіком, через 21 рік спільного життя.

Про стан Маші громадськості досі не розповідають. А заодно і син Андрія Сергійовича і Юлії Петро теж «зник з радарів» світської хроніки. А між тим хлопчику вже 16 років, і він, напевно, скоро стане одним із найбільш завидних женихів столиці. Зараз він вчиться в елітній Ломоносовській школі, що знаходиться недалеко від Ніколіної гори (тут знаходиться будинок Кончаловських) і готується вступати в архітектурний університет. Обожнює батьків, але його головний орієнтир і вчитель — батько.

«Вони дуже багато часу проводять разом, — розповіла Юлія. — Більш того, Петя ніяковіє, коли ми втрьох. Він каже: «Коли ви з татом, ви дружите проти мене, завжди знаходите, до чого прив'язатися».

  Донька покійного Кузьми Скрябіна зіграла весілля