Масштабний кастинг у популярну групу Open Kids пройшов, за результатами якого з трьох тисяч заявок було відібрано 50 найкращих претенденток.

За результатами живого відбору в Open Art Studio у фінал пройшли ТОП-8 конкурсанток, інформує .

"Кастинг був дуже тривалий, всі знаходилися в студії з ранку до пізнього вечора. Ми брали участь у виборі топ-8, оскільки шукаємо не просто нову учасницю, а схожого по духу професіонала і подругу. Яскрава, справжня, унікальна, саме такі якості притаманні кожній з нас, і ми хочемо бачити у складі групі таку ж дівчину. Ну, а тепер зустрічаємося з нашими кращими в реаліті-шоу, де найцікавіше тільки починається!",- коментують кастинг і запуск нового проєкту учасниці групи Open Kids.

14 вересня на YouTube каналі групи вийде перша серія реаліті-шоу "Хочу в Open Kids". Щосуботи о 11:00 глядачі зможуть стежити за подіями що відбуваються в шоу. Учасниці оселяться в заміському будинку, де будуть проходити творчі завдання і боротися за місце в основному складі популярної групи. До дівчат будуть приходити топ-артисти.

"Ми готуємо якісне, яскраве, насичене шоу "Хочу в Open Kids", саме там вирішиться доля колективу і стане зрозуміло, хто ж займе місце в основному складі. Самі ж учасниці групи відкрилися з абсолютно різних сторін, такими їх ще не бачили шанувальники. Кожна з них візьме на себе нову роль — наставниці. Ми чекаємо вихід першої серії шоу "Хочу в Open Kids" з таким же нетерпінням, як кожна учасниця, яка надіслала заявку на кастинг.",- говорить продюсер групи Open Kids Юра Петров.

Зовсім скоро вийде основний тизер реаліті-шоу, де команда групи відкриє карти, хто ж з топ-зірок взяв участь у проєкт і безпосередньому виборі нової учасниці. 14 вересня 2019 року об 11:00 на YouTube каналі групи Open Kids стартує новий проєкт "Хочу в Open Kids".

  Вийшов трейлер 4 сезону серіалу «Слуга народу»

А поки відео про те, як проходив кастинг в групу: