З’явилися чутки, що зіркові батьки очікують пропозицію від відомого журналу, щоб за гроші показати обличчя свого сина. Зараз же відомий батько розкрив причину того, що не показує обличчя свого сина в соцмережах, інформує Ukr.Media.

У своєму останньому інтерв’ю Славі Дьоміну Горбунов повідав, що покаже свого сина громадськості лише тоді, коли хлопчик сам цього забажає. До теперішнього часу хлопчик був завжди проти.

“Коли Ваня був малий, ми домовилися між собою, що до тих пір, поки він не може сам сказати нам, показувати його чи ні, у нас немає права цього робити. Це наша особлива частина життя. Зараз ми у нього вже можемо поцікавитися з цього приводу. Я йому демонструю кадр і питаю: “Іване, ти хочеш показати це фото всім?”. Він відповідає, що ні”, — розповів шоумен.

Спростував ведучий і чутки про те, що вони з дружиною хочуть заробити грошей, “засвітивши” хлопчика через глянець. Юрій заявив, що вони точно таким чином не стали б заробляти кошти. Розповів Горбунов і те, на кого схожий хлопчик.

“Існує думка, що хлопчик зовні повинен бути в маму. А я ось дивлюся на свої знімки в 5-6 років і його обличчя мені здається схожим на моє. Потім я дивлюся на його довжелезні ноги і усвідомлюю, що він явно буде ростом у маму. Якимись параметрами він схожий і на Катю”, — повідав ведучий.