Копія тата!

Шоумен і комік Юрій Ткач обожнює показувати своїм численним користувачам соціальної мережі Instagram сімейні фотографії. Він не рідко ділиться знімками своєї дружини Вікторії, а також дочки Лізи. Нещодавно Ткач показав фоловерам нове фото, яке привело в захват. До речі, так званий family look, схоже, дуже по душі родині Ткача, вони часто всією сім’єю з’являються в однакових образах, інформує Ukr.Media.

Юрій опублікував фото, на якому позує з малятком Лізі в схожих нарядах: Ткач постав перед шанувальниками у чорній толстовці, джинсах, кросівках і кепці. Його дочка позує також в чорних толстовці і штанях, а ще в стильній шапці і дутій куртці сріблястого кольору. «Банда», — коротко підписав сімейне фото Ткач. Схоже, «фемілі лук» припав до душі підписникам коміка.

«Ого які брутальні, не Ти Юра, а дівчинка вся в маму», «Юрчик ти крутяк, моя дочка під твої серіали засинає, і не треба казки», «Лізка як завжди красуня», «Блін, які ви смішні)))))))», «Ліза в будь-якому луці наймиліше створіння», «Ліза серйозніше виглядає», «Харизматична мала», «Вся в Тата», «Татова доця», — пишуть захоплені підписники.