Джейсон Момоа розлучається зі своєю дружиною після 17 років шлюбу. Це перше розлучення в Голлівуді у 2022 році.

Через сімнадцять років спільного життя актор Джейсон Момоа і його дружина Ліза Боне вирішили розлучитися. Поки немає інформації, хто саме ініціював розлучення, пара не бажає коментувати зараз особисте життя. Вони лише зробили невелику заяву про те, що більше не разом, інформує Ukr.Media.

Зірка “Аквамена” у себе в акаунті Instagram опублікував невелику заяву. “Хотіли поділитися з вами новинами нашої сім’ї. Ми розлучаємося. Ми захотіли розповісти про це не для того, щоб це було на перших шпальтах. Ми просто хочемо розлучитися з честю і гідністю. Звільняємо один одного для того, щоб стати тими, ким хочемо стати в майбутньому”, — написав Момоа.

Нагадаємо, Джейсон і Ліза стали зустрічатися у 2005 році, їх познайомили спільні друзі. За визнанням актора, з першого погляду він усвідомив, що це його любов. Через два роки у пари народилася дочка, а ще через рік — син. Але, лише у 2017 році пара вирішила офіційно розписатися. Ліза Боне — мама актриси Зої Кравець, яку народила від рок-музиканта Ленні Кравіца.