Актуальні новини

Кабмін дозволив витрачати коронавірусні гроші на виробництво серіалів

Кабінет міністрів України дозволив витрачати на окремі етапи виробництва патріотичних серіалів гроші з Фонду боротьби з Covid-19. Про це повідомили в прес-службі Мінкультури та інформаційної політики у четвер, 29 жовтня.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1509791 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1509791{
margin: 0!important;
}
}

Як повідомляється, відповідний проект постанови Кабмін прийняв на засіданні 28 жовтня.

«Це дозволить більш ефективно використовувати 100 млн грн, виділених на створення цього суспільно значущого аудіовізуального контенту і підтримку кіногалузі в умовах коронакризи», – розповіли в Мінкульті.

У попередній постанові Кабміну зазначалося, що грошові кошти мають бути використані на зйомки серіалів до кінця нинішнього року.

«Тому виникла необхідність передбачити можливість їх використання не тільки для покриття витрат на виробництво всього телевізійного серіалу, але і для підтримки реалізації окремих періодів (етапів)», – пояснили в Мінкульті.

Нагадаємо, що 3 квітня 2020 року Верховна Рада прийняла зміни до Закону про держбюджет на 2020 рік, згідно з якими був створений спецфонд по боротьбі з коронавірусом обсягом 64,7 млрд грн. Більш ніж половину коштів цього фонду було направлено на ремонт доріг.

27 жовтня Міністерство фінансів України оприлюднило звіт з використання коштів коронавірусного фонду. Згідно з цим звітом, станом на 23 жовтня з нього витрачено 34,1 млрд грн з 66 млрд грн, що становить 52% від загальної суми.

Решту грошей з коронавірусного фонду витратили на:

  • будівництво і ремонт доріг (використано 16,3 млрд грн або 47% з виділених 35 млрд грн);
  • сферу соціального захисту (використано 9,3 млрд грн або 89% з передбачених 10,4 млрд грн);
  • забезпечення правопорядку (використано 2,4 млрд грн або 91% з 2,7 млрд грн);
  • державну підтримку сфери культури, туризму та креативних індустрій (використано 6 млн грн або менше одного відсотка з передбаченого на це 1 млрд грн).

Детальний звіт можна подивитися на сайті Міністерства фінансів.

  Мама Влада Ями кілька років не могла пробачити вчинок сина

Залишити відповідь