Актуальні новини

Біля Львова відкриють музей розбитих літаків Другої світової війни

У неділю, 1 листопада, у селі Хоросно поблизу Львова відкриють музей загиблих літаків. В експозиції музею представлять уламки 12 літаків часів Другої світової війни, знайдених на теренах Західної України.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1509789 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1509789{
margin: 0!important;
}
}

Ініціатор створення музею Андрій Риштун розповів ZAXID.NET, що уламки літаків збирав разом з пошуковою групою у регіоні Карпат, на Волині та поблизу Львова. Найперший літак знайдений п’ять років тому, усі решту упродовж останніх двох років.

У музеї представлені уламки 12 літаків часів Другої світової війни (фото Андрія Риштуна)

В експозиції музею представлені стенди з уламками 12 літаків. Зокрема, це залишки радянських винищувачів МіГ-3, МіГ-9, німецьких бомбардувальників Junkers Ju 88, Junkers Ju 52, HE-111(Heinkel). Серед експонатів також є двигуни, кисневий балон, елементи парашутної системи та інше. Окреме місце в музеї посідає модель літака, зроблена зі знайдених запчастин загиблих літаків. У деяких випадках пошуковцям вдалося ідентифікувати пілотів, які керували цими літаками.

Експонати розмістять під спеціальним куполом та під відкритим небом у селі Хоросно Пустомитівського району. Музей відкриється для відвідувачів у неділю, 1 листопада.

Музей діятиме на постійній основі у вихідні з 10:00 до 17:00, у будні дні – за домовленістю. Для індивідуальних відвідувачів вхід безкоштовний. На місці можна замовити екскурсію.

  Принц Гаррі вперше дав інтерв'ю після повідомлення про викидень, який стався в Меган Маркл

Залишити відповідь