Співачка Камалія вперше зізналася, що кілька разів хотіла кинути свого чоловіка Мохаммада Захура.

Співачку Камалію називають «українською Попелюшкою» з-за її шлюбу з бізнесменом Мохаммадом Захуром. Сама зірка не приховує, що був час, коли вона хотіла покинути свого обранця. Про це розповіла в передачі «Зірковий шлях» на каналі «Україна», інформує .

На одному з корпоративних вечорів Камалія, яка вже активно займалася сольною кар'єрою, познайомилася зі східним бізнесменом Мохаммадом Захуром. А вже через три місяці після першої зустрічі, у 2003-му, стала його дружиною. За словами співачки, коханий, який старший за неї на двадцять три роки, дуже боявся, що не втримає красуню-українку поруч з собою. Тому задаровував її цінними подарунками.

Камалія за час відносин кілька разів хотіла піти від чоловіка-мільярдера.

«Я не хочу про це говорити. Це було і було. Кілька разів. Одного разу я розповім, чому. Мені здалося, це ще на початку наших стосунків, він мене купує. Він просто залишив гроші і поїхав. Кажу: що це за гроші? Ти що мене купуєш? Я себе відчула річчю. І тому тоді ось я психанула і йому довго-довго доводилося мене вмовляти, виправдовуватися і пояснювати, що це все нормально, якщо чоловік жінку утримує, це нормально», — розповіла Камалія.

Роками кажуть про те, що Камалія стала знаменитою завдяки своєму чоловікові. Сама співачка реагує на це наступним чином.

«Ну як реагувати. На кожен роток не накинеш хустку і кожному не будеш ходити і пояснювати, як було і що. Але ті, які мене знають з 90-х років і знають, як я починала, ті скажуть правду. Тобто не було ні Захурів, ніяких там… я сама», — ділиться зірка.

  Слава Камінська прийде на шоу «Холостяк-9», щоб підтримати друга

На питання, чи допомагав з кар'єрою і допомагає досі чоловік, говорить наступне:

«Десь він допомагає, а десь він завадив. Моєю великою помилкою було зізнатися, потрібно було приховувати, що я взагалі заміж вийшла і за кого вийшла заміж. Як багато артистів приховують».

Камалія мріяла, щоб її коханий не був схожий на батька. Але перші стосунки дівчини виявилися нещасливими. Впливовий чоловік силоміць хотів надіти на неї біле плаття.

«Ну, так, це було. Чесно, я не люблю про це згадувати, не хочу, я це забула, як про страшний сон. Тому що я тоді пережила величезний стрес. Я бігла прямо посеред ночі з сумкою, в кущах ночувала, щоб вранці потрапити на поїзд. Мені допомагала бігти покоївка в той час. Ну, просто чоловік закохався, він мені теж подобався, але теж щось з головою не в порядку. Тому що він сказав, що поки не буде штампа в паспорті, він мене не відпустить. Це було в Криму», — говорить зірка.

Артистка довго після цього не підпускала до себе чоловіків.

«Це психологічна травма. І деякий час, я можу сказати, що була феміністкою. Чоловіки для мене нічого не значили в житті абсолютно», — говорить Камалія.