Кара Делевінь показала рідкісне архівне фото 17-річного принца Філіпа з бабусею. Кадр 1938 року.

Кара Делевінь поділилася зворушливою чорно-білою фотографією своєї бабусі по батьківській лінії Анджели, яка позує з 17-річним принцом Філіпом в Венеції в 1938 році, інформує Ukr.Media.

На кадрі майбутній герцог Единбурзький в зручних штанах і сорочці-поло, а поруч з ним британський аристократ Делевінь в купальниках і блискучих сандалях. Вони обидва посміхаються і, здається, насолоджуються відпочинком.

Сестра моделі, Поппі Делевінь, дублювала рідкісний кадр на своїй сторінці в Instagram, залишивши підпис:

“Мої кузени пам’ятають, як вона (бабуся) сказала: Після того, як я зустріла його (принца Філіпа). Я думала, що одного разу він стане чиїмось дуже хорошим чоловіком. Як вона була права”.

Фактично, кілька років потому Філіп зустрів майбутню королеву Великобританії Єлизавету II. Вони одружилися 20 листопада 1947 року. Їм судилося прожити у шлюбі 73 роки, поки смерть герцога Единбурзького не розлучила їх.

За цей час в них народилося четверо дітей, у тому числі наслідний принц Чарльз. 9 квітня принц Філіп помер в Віндзорському замку у віці 99 років. Церемонія похорону відбулася 17 квітня 2021 року.