Актуальні новини

«Карту любові» створили діти у Грузії на підтримку України

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей українські і грузинські дітки спільно намалювали «Карту любові». Творчий майстер-клас та інші розваги для них організували грузинські митці. Ініціював захід режисер Александре Елошвілі, щоб підтримати українців і об’єднав навколо цієї ідеї своїх друзів – акторів, аніматорів, музикантів, художників.
– Кілька років тому я був у Києві на Міжнародному фестивалі сучасного мистецтва «ГогольFest», працював в Україні над постановкою вистави. Тоді познайомився з багатьма творчими, чудовими людьми. Тепер дуже переживаємо за них через події, які відбуваються. Багато наших друзів поїхали з Грузії на захист України. Тисячі українських діток перебувають зараз тут. Вирішили організувати для них творчу вечірку. Долучаємося до заходу спільно з нашими дітьми, адже хочемо, щоб вони навчилися підтримувати друзів, допомагати їм, бути пліч-о-пліч у складні часи, – каже організатор заходу Александре Елошвілі.
Юлія Бальва разом із сім’єю приїхала в Грузію з Маріуполя на початку квітня. До заходу, який організували грузинські митці, долучилася разом із 3-річним онуком.
– Майстер-клас суперовий! Міша (онук Ю. Бальви – авт.) не міг відірватися від малюнка. Картина дуже радісна. Бачу, що усі дітки задоволені, – каже Юлія. – Важко було вибратися з Маріуполя. Велися постійні обстріли. Житла не маємо вже, все знищено. Грузія морально підняла нас дуже. Тут постійно різні заходи організовують для діток, долучаємося активно. Ми вже трохи психологічно оговталися. Тепер будемо будувати нове життя.
Головною родзинкою свята став майстер-клас з малювання. Її провела грузинська художниця Ані Ґемазашвлі. Учасники заходу створили «Карту любові».
– Діти намалювали квіти, прапори України і Грузії, сьогоднішню дату і зробили великий напис «Карта любові». Цей малюнок назавжди залишиться в історії нашої дружби, – каже Ані Ґемазашвлі. – День захисту дітей є важливим святом. Дітки мають жити в країні, яка сповнена любові та миру. Тому символічно, що ми всі спільно створили «Карту любові». Загалом малювання – це можливість проявити себе. Тому під час пандемії я систематично проводила безкоштовні онлайн уроки. Тоді багато дітей захопилися малюванням. Я горда за них і наша творча співпраця продовжується.
Тамта ҐУҐУШВІЛІ, фото авторки

  Молитва про здоров'я та родинне благополуччя

Залишити відповідь