Ірина Білик розповіла, що знову хоче під вінець. Весіллю бути!

У липні цього року стало відомо про те, що співачка Ірина Білик і режисер Аслан Ахмадов, який проживає у РФ, розлучаються. Ірина сама ініціювала розставання, зізнавшись, що шлюб не вдалося зберегти тому, що вона і її чоловік проживали в різних країнах. Тепер же Білик зважилася назвати основну причину розлучення, і зазначила, що за час шлюбу вони з Асланом сильно змінилися, інформує Ukr.Media.

Білик зазначила, що за період шлюбу з Ахмадовим і він, і вона сильно змінилися. “Так буває, після п’яти або десяти років життя разом ти інший, і він теж. Можливо, тому люди розлучаються, адже не можуть утримати те перше відчуття, перші моменти”, — каже артистка. Але, з Асланом Білик підтримує дружні стосунки, нещодавно чоловік став режисером її нового кліпу. Співачка зазначила, що з колишнім вона планує співпрацювати, і вважає його дуже талановитим. “Це потрібно використовувати, адже він вміє прекрасно знімати жінок”, — каже вона.

Також Білик не втрачає віри в те, що ще зустріне свою любов. Вона заговорила про весілля. “Весілля буде, обов’язково. Я хотіла б несподіване і пишне торжество, на яке Я покличу всіх зірок, яких люблю”, — сказала Ірина.