Актуальні новини

Картину львівського художника Івана Турецького продали на аукціоні Sotheby’s

На аукціоні Sotheby’s в Нью-Йорку продали роботу відомого українського художника зі Львова Івана Турецького за 21250 доларів. Про це повідомляє LB.ua з посиланням на київську галерею Portal 11, що продала дану роботу у 2019 році приватному покупцю.

Як повідомляється, картину «Фрагменти II (Італійський щоденник)» (2019) виставили на тематичному аукціоні «Кубізм і поза ним» (Cubism and Beyond), який проходив 23 червня. На ньому виставляли роботи Сезанна, Пікассо, Анре Лота і Роберта Марка.

Іван Турецький, «Фрагменти II (Італійський щоденник)», холст, олія, 2019 (фото Sotheby’s)

Роботу Турецького продали за ціною, що значно перевищила попередню вартість, яка складала 2-3 тисячі доларів.

Іван Турецький – відомий український художник і графік. Живе і працює у Львові. Турецький є одним з авторів малого герба України, сучасного герба міста Львова, марок для Пошти України, філателістичних проектів у Австрії, автором серії колекційних монет Банку Білорусі. Серед робіт художника також – проекти гральних карт для австрійської компанії Piatnik, дизайн різних нагород. Його роботи мітяться в колекціях українських музеїв і приватних колекціях по всьому світу.

До слова, Sotheby’s – четвертий найстаріший аукціонний дім світу. Разом із аукціонним домом Christie’s займає приблизно 90 % світового ринку аукціонних продажів антикваріату, предметів мистецтва тощо.

  Микола Глущенко. Художник та шпигун

Залишити відповідь