Балерина з сім’єю відпочила на українській Кубі.

Українська балерина поділилася зі своїми численними підписниками в соціальній мережі Instagram гарячими літніми фотографіями. Катя разом зі своїм чоловіком і двома дітьми відвідала кубинський куточок, який розташувався прямо в центрі української столиці, на Трухановому острові. Знаменитість танцювала під іспанські мотиви в літньому вбранні, захоплюючи своїх підписників ідеальною фігурою, інформує Ukr.Media.

Катерина опублікувала декілька фотографій, на яких позує в літньому вбранні. Бежевий топ і плісировану спідницю балерина скомбінувала з сріблястими босоніжками на високому каблуці, а в коси вплела червону квітку. Літній наряд для вечірок ідеально підкреслив фігуру Кухар, і її неймовірно стрункі ноги. Підписники не змогли пройти повз таких гарячих літніх фото, і засипали Катю компліментами.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

«Катя, у вас чудова фігура! Так тримати», «Катерина, як, ну як можна бути такою гарною, граціозною, а ми ще знаємо про розум і почуття гумору. Захват, завжди чистий захват у мене!», «Сама елегантність, мій кумир і зразок для наслідування», «Як завжди чарівні, і будь-які танці у вашому виконанні, просто чудові», — пишуть шанувальники балерини.