Для відомої балерини це дуже болюча тема.

Популярна українська балерина Катерина Кухар, яка є незмінною суддею проєкту “Танці з зірками”, взяла участь e ютуб-шоу Маші Єфросиніної “Екзамен”. У відвертому інтерв’ю Кухар торкнулася хворої для неї теми про втрату дитини. У 2018 році балерина зважилася розповісти про трагедію в її родині — вона втратила первістка. В інтерв’ю для Марії балерина знову торкнулася цієї теми з болем у серці, інформує Ukr.Media.

За словами Кухар, вона втратила дитину, бувши на восьмому місяці вагітності. У балерини повинна була з’явитися на світ дівчинка. Катерина зі сльозами на очах згадувала цей жахливий день, і зізналася, що в той момент їй не хотілося жити. І тільки лише завдяки любові чоловіка і близьких Катерина впоралася з горем, і повернулася до свого звичайного життя.

Крім цього, балерина розповіла і про те, що під час другої вагітності вона дуже сильно переживала, адже боялася знову втратити дитину. Стрес, пережитий через викидень, не давав заспокоїтися. Але, на щастя, Катерина народила здорового хлопчика. А зараз у Кухар також є дочка.