Актуальні новини

Депутати ЛМР проголосували за гуманітарний блок бюджету розвитку

У четвер, 11 березня, на засіданні сесії Львівської міської ради депутати погодили частину бюджету розвитку міста на 2021 рік. Зокрема, депутати передбачили гроші на освіту, медицину та спорт.

Депутати Львівської міської ради на засідання сесії 11 березня розглянули ухвалу про бюджет розвитку міста на 2021 рік. На цьому засіданні депутати вирішили проголосувати лише за гуманітарний блок бюджету розвитку, а решту напрямків, у тому числі ремонти доріг, перенесли на засідання 25 березня.

Зокрема, на сесії погодили ремонти і закупівлю нового обладнання у міські медичні заклади – на це передбачили 227,5 млн грн. Наприклад, на капітальний ремонт відділення кардіохірургії та трансплантації серця Клінічної лікарні швидкої допомоги витратять 3 млн грн. На ремонт даху 8 міської клінічної лікарні на вул. В. Навроцького передбачили 2,5 млн грн. На ремонт цокольного поверху під відділення фізичної реабілітації та раннього втручання на вул. Генерала Чупринки, 61» витратять 2,1 млн грн.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1515625 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1515625{
margin: 0!important;
}
}

Також депутати передбачили гроші на закупівлю медичного обладнання у лікарні. Зокрема, Міська дитяча клінічна лікарня отримає 14,5 млн грн з бюджету розвитку на придбання нейроонкологічного обладнання. Ця ж лікарня отримає ще 8 млн грн для відділення реанімації. Для центру кохлеарної імплантації дитяча лікарня отримає 7,7 млн грн. Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги отримає 12 млн грн на придбання ШВЛ. Ще 7 млн грн з бюджету розвитку передбачили для придбання мамографа у 6 міську поліклініку Львова.

Ще 25 млн грн отримає управлінню охорони здоров’я ЛМР на придбання обладнання для міських лікарень і поліклінік.

Також депутати передбачили понад 230 млн грн на заклади освіти Львова. Ці кошти витратять на ремонти у міських школах, садочках, спортивних майданчиках навчальних закладів, їдалень тощо. Зокрема, у 2021 році планують реконструювати школу-садок «Провесінь», що на вул. Тракт Глинянський (7,8 млн грн). Також цього року добудують школу №41 у Брюховичах (25 млн грн) та облаштують новий корпус у школі №74 у смт Рудно (11,7 млн грн). У мікрорайоні Білогорща планують збудувати новий дитячий садок (6,5 млн грн).

  14 травня – День Єремія. Проводи весни: традиції, обряди та прикмети

На культуру у 2021 році в бюджеті розвитку передбачили 84 млн грн. Ці кошти витратять на придбання обладнання та ремонт для мистецьких шкіл, народних домів, музеїв тощо Зокрема, на ремонт народних домів у населених пунктах Львівської МТГ передбачили 5 млн грн. На капітальний ремонт Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва на вул. Гнатюка виділять 6,6 млн грн. Ще 2,2 млн грн витратять на капремонт внутрішнього дворику Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки.

Окрім того, депутати передбачили по 33 млн грн для кожної районної адміністрації та 88,6 млн грн для реалізації проектів-переможців Громадського бюджету.

Залишити відповідь