Актуальні новини

Королева заборонила Меган Маркл носити деякі прикраси Діани

Через часті порушення королівського протоколу королева заборонила Меган носити деякі прикраси з її королівської колекції.

Через часті порушення королівського протоколу королева заборонила Меган носити деякі прикраси з її королівської колекції.

Королівська сім'я Великобританії знову в центрі уваги. Поки наші читачі обговорювали переїзд герцогів Сассекських і той факт, що Меган Маркл відмовилася від фото після пологів, з'явилися вельми інтригуючі новини від британських монархів, інформує .

Незважаючи на всі новини про душевне відношення королеви до Меган Маркл, є деякі моменти, в яких Її Величність герцогиню обмежує. Як повідомляє західна преса, через часті порушення королівського протоколу королева заборонила Меган Маркл носити деякі прикраси з її королівської колекції. Повідомляється, що дружина принца Гаррі не зможе надіти на офіційні виходи прикраси, які у свій час носила принцеса Діана, і навіть ту тіару, в якій герцогиня з'явилася в день свого весілля.

«Чесно кажучи, королеву не вразили деякі вимоги Меган, особливо як нового члена сім'ї. В рамках цієї ситуації королева повідомила принцу Гаррі, що предмети з королівської колекції, які носила принцеса Діана, не будуть надані Меган», – розповів інсайдер.

Крім того Єлизавета II таким чином спробує відновити жорстку ієрархію в королівській родині. При цьому наголошується, що королеві ще під час першого знайомства дуже сподобалася Меган Маркл.

«Королеві подобається Меган, але мова йде про ієрархію. Вона показує, що підтримка правильного порядку і пріоритету в сім'ї важливо. Навіть якщо Меган – найпопулярніша жінка в світі, вона більш низького рангу, ніж Кейт », – розповіло джерело.

Так що тепер герцогиня Сассекська повинна буде прикрашати себе тільки особистими прикрасами. Останньою краплею, судячи з усього, стало те, що Меган Маркл в минулому році захотіла взяти з собою в офіційну поїздку на Фіджі діамантову тіару. Королева була цим незадоволена, і принцу Чарльзу довелося пояснити невістці, що не можна в бідну країну їхати у дорогій прикрасі.

  Меган Маркл і Принц Гаррі порушили плани королеви на Різдво

А от Кейт Міддлтон, яка ще жодного разу не опинялася в центрі подібних скандалів, може вибирати будь-яку прикрасу з королівської колекції.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь