Катя Осадча привітала старшого сина з днем народження, опублікувавши архівні фото, де їй 19 років. Ведуча показала рідкісні фото з сином Іллею.

Популярна українська телезірка, ведуча проєктів «Світське життя» і «Голос країни» Катя Осадча поділилася рідкісними кадрами з сімейного альбому з нагоди дня народження старшого сина від шлюбу з бізнесменом і політиком Олегом Поліщуком. 28 вересня Іллі виповнилося 19 років, інформує Ukr.Media.

Зіркова мама оприлюднила дитячі фото іменинника на своїй сторінці в Instagram. На раритетних знімках можна побачити, як Осадча виглядала після народження первістка. Слід зауважити, що на цих кадрах Каті стільки ж років, скільки сьогодні виповнилося її синові. Ведуча і екс-модель стала мамою в 19-річному віці.

“Іллі сьогодні виповнюється 19. Перший раз святкуємо цей день тисячі кілометрів один від одного, але це не заважає зробити день святковим. Ілля, ти моя гордість і найбільша в світі любов! Нехай все омріяне втілиться, а все решта скажу особисто. На першому фото мені 19, а Іллі пів року. Але це не означає, що мене пора робити бабусею”, — з гумором звернулася до сина Осадча.