Кейт Міддлтон і принц Вільям налаштовані відмовитися від титулів. Що наштовхнуло їх на цей крок?

Навіть в улюбленців британських підданих трапляються провали. Не секрет, що карибське турне принца Вільяма і Кейт Міддлтон пройшло не дуже вдало. Зате після нього герцоги Кембриджські зробили роботу над помилками і дійшли висновку, що в монархії потрібно щось міняти. І налаштовані вони досить радикально. Перш за все Кейт і Вільям хочуть відмовитися від титулів та інших застарілих формальностей на офіційних зустрічах. Але чи не стане такий крок ще більшим ударом по монархії і порушенням непорушних традицій сім’ї?

Чому Кейт і Вільям хочуть відмовитися від титулів

Гіркий післясмак від туру країнами Карибського басейну не дає спокою герцогам Кембриджським. Проаналізувавши свої візити в Ямайку, Беліз і Багами, подружжя однозначно зрозуміли, що потрібно виправляти становище. Відразу відзначимо, що те, до чого вони прийшли, схвалили далеко не всі королівські експерти, інформує Ukr.Media.

Так, Кейт і Вільям хочуть зробити монархію більш сучасною. І почати вони бажають з себе. Подружжю хочеться бути ближче до народу. Тому вони планують відмовитися від безлічі формальностей. Навіщо всі ці поклони, реверанси і гучні офіційні звернення по титулу, не розуміють герцоги. Кембриджі хочуть, щоб їх називали просто Вільям і Кейт. Ми живемо в сучасному світі, тому подружжя і вважають зайвим весь цей офіціоз, який оточує їх через високе положення.

Кейт і Вільям, як стверджують інсайдери, вірять, що, ставши ближче до народу, вони тільки зміцнять монархію. Вони стануть ближчими і зрозумілими для підданих і тим самим отримають величезну народну підтримку.

Що підштовхнуло Кейт і Вільяма до “перебудови” монархії

Експерти вважають, що думки про «перебудову» монархії у Кембриджів з’явилися саме через низку невдач у Карибському турне. І було там кілька найбільш показових моментів. Боляче вдарив по репутації Кейт і Вільяма момент, коли на Ямайці вони вітали людей, що стояли за металевою огорожею-сіткою. Люди намагалися просунути руки в отвори сітки. І виглядала така зустріч герцогів з місцевими, м’яко кажучи, дуже дивно.

  Іран заборонив знімальній групі фільму «Насіння священного інжиру» відвідати Канни

Пізніше, коли під час параду Кейт і Вільям прокотилися стоячи в авто з відкритим верхом, вони знову нарвалися на гостру критику. Багатьом здався цей момент явним відсиланням до імперіалістичного минулого. Ймовірно, зараз герцоги і хочуть відмовитися від багатьох формальностей саме для того, щоб ні у кого не виникало думок про те, що члени королівської сім’ї ніби відокремлені від підданих металевою огорожею.

Ну і як же без пліток. Також почали ходити чутки, що в змінах в королівській родині замішані принц Гаррі і Меган Маркл. Вони, мовляв, відмовилися від титулів, почали нове життя. Але, чесно кажучи, багатьох шанувальників королівської сім’ї хлібом не годуй, а дай приплести в історію Гаррі і Меган.

Цікаво, чи доведуть Кембриджі розпочате до кінця і чи зроблять монархію більш сучасною. Не менш важливо, як до такого повороту поставиться королева. Єлизавета II, як відомо, дуже поважає Королівський протокол. Чи Готова вона йти в ногу з часом?