Внучка Софії Ротару засвітила обручку з величезним діамантом. Невже зібралася заміж?

Чутки про те, що внучка Софії Ротару збирається під вінець, ходять вже досить давно. Дівчина зустрічається з молодим бізнесменом Денисом Ждановим, і їхні стосунки розвиваються досить стрімко. Софія Євдокименко днями заінтригувала своїх підписників Instagram знімком, на якому засвітила обручку з величезним діамантом. Правда, кільце дівчина одягла не на безіменний палець, але шанувальники все ж припустили, що такий подарунок їй зробив хлопець, запропонувавши руку і серце, інформує Ukr.Media.

Журналістам також вдалося з’ясувати, що подібні камені вставляють саме в обручку. Придбати таку прикрасу буде непросто, на одному з інтернет-магазинів її вартість становить три з половиною тисячі доларів. І це не межа, адже все залежить від кількості карат діаманта. У США, наприклад, де проживає бойфренд Софії, за півтора карата просять від восьми до десяти тисяч доларів.

Правда батько Софії Євдокименко спростував чутки про заручини його дочки, зазначивши, що ні під який вінець вона не збирається. “Не слухайте чутки і плітки”, — розсміявся син Софії Ротару. Що ж, будемо чекати офіційну заяву пари.