Кейт Міддлтон і принц Вільям опублікували новий портрет 6-річної принцеси Шарлотти. Маленька фея!

39-річна Кейт Міддлтон (Kate Middleton) оприлюднила новий кадр з шестирічною принцесою Шарлоттою (Princess Charlotte). Малятко допомагає мамі брати участь в незвичайному проєкті, інформує Ukr.Media.

Герцоги Кембриджські намагаються зробити все, щоб їхні діти жили простим життям, як їх однолітки. Діти з раннього віку допомагають батькам виконувати офіційні обов’язки, а також із задоволенням беруть участь у благодійних акціях.

Кейт займається фотографією, вона часто виступає в ролі автора портретів своїх рідних, вихід яких приурочений до їх днів народження. На цей раз Кейт теж не стала зраджувати свої звичаї. Невістка британської королеви сама зняла дочку, яка внесла посильний внесок у новий проєкт під назвою “Великий підрахунок метеликів”.

Вчені займаються тим, що вивчають, які види метеликів живуть на території королівства і ведуть їх підрахунок. Малятко Шарлотта взяла в руки комаху “червоний адмірал”. Дівчинка тримала метелика з дивовижною ніжністю і трепетом. Крихта-принцеса дивилася на комаху як на справжнє диво природи.

Шарлотта була одягнена у футболку ніжного блакитного відтінку. Кембриджі часто вибирають одяг з мас-маркету, щоб підкреслювати свою близькість до британських підданих.

“Ми підраховуємо всіх цих неймовірних істот, тому що вони не тільки по-справжньому прекрасні, але і надзвичайно важливі”, — пояснила Кейт Міддлтон.

Шанувальники британської королівської сім’ї не поскупилися на захоплення в коментарях.

  • “Шарлотта і метелик. Як мило!”,
  • “Чарівна Шарлотта”,
  • “Диво-дівчинка, така мила, щира і добра”, — відзначили фоловери.