Актуальні новини

«Український дім» представляє масштабну програму до Дня Незалежності

Національний центр «Український дім» представляє вражаючу масштабну програму до Дня Незалежності України.
Вдень 25-28 серпня відвідувачі національного центру побачать унікальну тотальну відеоінсталяцію «Україна з неба».
Проєкт відкриє дивовижні краєвиди, культурні феномени з усіх регіонів країни з висоти пташиного льоту. Інсталяція розгорнеться у форматі 360° в атріумі Українського Дому, на трьох ярусах. Художнє світло та оригінальна музика створить чарівливу та сугестивну атмосферу для відкриття України з абсолютно нових сторін.
За посиланнями можна придбати квитки та приєднатися до події у Facebook.
Ввечері 25-28 серпня в атріумі Українського Дому розгорнеться неймовірне дійство — мультимедійна site-specific вистава «Шлях до…».
«Шлях до…» — це велика мрія про майбутню Україну, в яку всі ми хочемо прийти. У виставі ідея шляху розкривається як метафора змін та сутнісних перевтілень, прийняття себе та звільнення від будь-яких умовностей. Шлях зрілості, незалежності та опанування власної сили.
Драматургія розгорнеться у 4-вимірній площині — захоплюючи увагу глядачів через усі органи чуття та проводячи через весь спектр емоцій. Це новий та експериментальний формат проєкту, втілений у синтезі мистецьких та технологічних компонентів:

неординарна візіонерська режисура від Влада Троїцького

масштабна інсталяція, інтегрована у простір глядацької зали

мультимедійна відеопроєкція на 360° у 25-метровому просторі атріуму Українського Дому

сучасний образний балет від театру танцю «Тотем» під керівництвом хореографині Кристини Шишкарьової

оригінальний спів вокалістів формації NOVA OPERA

акторське читання, що базується на метафоричних текстових фрагментах поеми Тараса Шевченка «Сон», від Тетяни Троїцької

сучасна композиторська музика авторства композиторки Яни Шлябанської, створена спеціально для вистави

Site-specific орієнтація з максимальним використанням особливостей багатошарової архітектури — це унікальна особливість вистави, можлива для реалізації тільки у просторі Українського Дому. Події такого масштабу та формату ще не було в Україні.
Український дім запрошує у небувалу мандрівку крізь простір та час, шляхом емоційних переживань та трансформацій. Через сучасність — у майбутнє.
Приєднатися до події у Facebook чи придбати квитки можна за посиланнями.
День Незалежності — це важливе та об’єднавче свято для всіх українців, тож Український Дім представляє благодійну ініціативу в межах своєї святкової програми. За сприяння Національного музею Революції Гідності на виставу запрошено родини Героїв Небесної Сотні та постраждалих учасників Революції Гідності.
Також на знак поваги до невпинної і складної роботи задля життів та здоров’я кожного українця, за підтримки ГО «Асоціація медиків Революції Гідності», запрошено медиків Майдану та медиків, які борються з пандемією СOVID-19.
Однією з ціннісних особливостей проєкту є інтеграція жестової мови у хореографію та драматургію вистави. Дана практика спрямована на пошуки шляхів взаєморозуміння та об’єднання глядацької аудиторії, а також — підкреслення важливості залучення нової філософії інклюзії у сучасних мистецьких проєктах. Наставницею з жестової мови для театру танцю «Тотем» стала Сандра Кущенко — перекладачка жестової мови та проєктна менеджерка ГО «Відчуй». Ініціаторами інклюзивного компоненту стали офіційні партнери програми Visa та Ощадбанк.

  Як приємно закінчити день: поради від успішних жінок

Залишити відповідь