Секрети виховання від герцогині, які допомагають стримувати емоції дітей.

Заспокоїти дитину, що вередує ніколи не буває легко. І це ще важче, коли ви мати, за якою спостерігають і дії якої обговорюють тисячі людей. Однак схоже, що Кейт Міддлтон знає кілька секретів виховання, які допомагають їй стримувати емоції дітей. Вона часто захоплює своєю здатністю заспокоювати дітей під час зривів в лічені секунди, ніколи не втрачаючи самовладання, інформує Ukr.Media.

Отже, що ж вона робить?

Вона ніжно гладить дітей по голові

Якщо ви подивитеся фотографії Кейт з її дітьми, то не зможете не помітити: серед них багато знімків, на яких багатодітна мама торкається голови дитини. Причому на особистих фото, зроблених в домашній обстановці, такого немає. Цей жест Кейт використовує на публіці — як один із способів заспокоїти малюків і змусити їх поводитися пристойно.

«Дотик до голови — це теплий контакт, який встановлює миттєвий зв’язок між нею і дитиною», — говорить доктор Ребекка Шико, експерт з дитячого розвитку і вихованню.

Вона нахиляється, щоб встановити контакт очей

Всякий раз, коли вам потрібен тісний контакт зі своєю дитиною, в тому числі, коли ви хочете заспокоїти її, корисно опуститися на рівень її очей. На думку експертів, це може зробити вашу взаємодію більш продуктивною і допомогти дитині відчути, що ви поруч з нею, звертаєте на неї увагу і готові вислухати. Коли ви і ваша дитина перебуваєте на одному рівні, це допомагає їй відчувати себе ближче до вас і більш захищеною.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

До речі, цей прийом принц Вільям перейняв від своєї мами, принцеси Діани. Вона поводилася точно так же, спілкуючись з синами на публіці.

  Куди піти у Львові у вихідні 25-27 грудня

Вона переключає увагу дітей

Коли діти вередують, Кейт намагається відвернути їх увагу від того, що їх засмучує або дратує, на щось інше, а також пропонує зробити перерву і перейти на щось на зразок читання книги або складання головоломки. А ще, за словами оточення герцогині, вона завжди стежить за тим, щоб діти робили перерви в заняттях, не перевтомлювалися. Перерви ж не просто так придумали.

Вона стежить за тим, щоб її діти проводили достатньо часу на природі

Мама майбутніх монархів вважає, що близькість до природи корисна для фізичного і психічного здоров’я дітей. Кейт впевнена, що задоволення від таких простих речей, як прогулянка разом з дітьми, має вирішальне значення для тісного контакту між батьками і дітьми.

«Я пам’ятаю з дитинства, що такі прості речі, як спільні прогулянки, дійсно знімають напругу і стреси», — сказала вона в одному зі своїх інтерв’ю.

До речі, прогулянки в будь-яку погоду — це фірмова «фішка» королівського виховання. Навіть дощ не може стати на заваді в тому, щоб піти подихати свіжим повітрям.

Вона віддзеркалює поведінку дітей

Такий фінт у виховній методиці герцогині, за словами інсайдерів, жахає королеву. Але, схоже, що працює. Якщо діти заграються, їх починає «нести», то ігри миттєво припиняються, а принци і принцеса розходяться по кутках з іграшками — до тих пір, поки не заспокоюються.

«Якщо Джордж закочує істерику, Кейт миттю перетворюється в трирічну дівчинку і катається по підлозі точно в такому ж нападі дитячого гніву. Коли хлопчик бачить, як нерозумно він виглядає з боку, він не може втриматися від сміху», — кажуть очевидці.

А якщо юний принц погано поводиться в компанії інших дітей, Кейт може йому пригрозити, що няня зараз відведе його додому. І це теж працює!

  Любите романтичні драми — швидше беріть на озброєння цей список

До речі, в Кейт Міддлтон будь-яка мама може впізнати себе — якщо не звертати уваги на дороге вбрання, відразу видно, що і недосипання, і втома беруть своє.