Я віддала частину свого життя іншим людям.

У 2014 році знаменита голлівудська актриса Кемерон Діаз пішла з професії і нітрохи про це не шкодує. У розмові зі своєю колишньою колегою Гвінет Пелтроу 47-річна зірка розповіла, що спонукало її залишити акторське мистецтво, інформує Ukr.Media.

“Я просто вирішила, що хочу, щоб в моєму житті все було по-іншому. Я так довго і наполегливо працювала, знімалася у фільмах, і це така мука. Я не залишала місця для свого особистого життя. А потім я вирішила перестати зніматися і зосередилася на своєму особистому житті, на відносинах з сім’єю, друзями. Потім ми з Бенджі (чоловік актриси) познайомилися і майже відразу ж одружилися, тому що обоє знали, що повинні це зробити”, — розповіла Діаз.

Кемерон Діаз вийшла заміж за Бенджі Меддена, учасника групи Good Charlotte, у 2015 році після 10-місячного роману. У січні цього року подружжя стало батьками — у них народилася дочка Раддікс.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Кемерон додала, що після того, як вона залишила акторство, нарешті відчула умиротворення.

“У моїй душі панує спокій, тому що я нарешті дбаю про себе. Я відчуваю себе простою і легкою. Дивно це говорити. Я знаю, що багато людей не зрозуміють цього. Це дуже важко — працювати на такому рівні, бути на публіці і виставляти себе на загальний огляд. На вас направлено дуже багато енергії, коли ви помітний актор і відчуваєте постійний пресинг”, — ділиться зірка.

Актриса додала, що, на її думку, голлівудські актори занадто інфантильні, бо знаходяться в такому положенні, коли про них піклуються інші.

“Ви йдете на знімальний майданчик, всі хочуть нести вашу сумку, вам нічого не дозволяється робити. Боронь Боже, якщо з вами щось трапиться: тоді вони не зможуть закінчити зйомки фільму.

  Пара MARUV і JAY неочікувано покинули "Танці з зірками" у п'ятому ефірі

У переважній більшості випадків ваше життя просто стає обмеженим. І люди, яких ви не знаєте, роблять щось для вас, обслуговують вас. Для мене це ніколи не було комфортно. Це була не моя зона комфорту.

Зрештою мені потрібно було знову стати самодостатньою. Мені дійсно потрібно було знати, що я можу піклуватися про себе, довести, що я знаю, як бути дорослим і як справлятися з усіма труднощами, нести відповідальність і жити так, як я хочу, а не так, як це повинно бути на думку інших людей”, — підсумувала Діаз.