Кейт Міддлтон і принц Вільям опублікували нові сімейні знімки.

Майбутні король і королева Великобританії, 38-річний принц Вільям і 38-річна Кейт Міддлтон, поділилися новими зворушливими сімейними знімками зі своїми дітьми, семирічним Джорджем, п’ятирічною Шарлоттою і дворічним Луї, інформує Ukr.Media.

Фотографії були зроблені в саду Кенсінгтонського палацу під час візиту відомого натураліста і телеведучого сера Девіда Аттенборо, який також показав герцогу і герцогині Кембриджським свій новий фільм “Девід Аттенборо: життя на нашій планеті”. Діти були в захваті від приїзду телеведучого, тому, що вони є його великими шанувальниками.

Нагадаємо, що Кейт і Вільям небайдужі до теми захисту навколишнього середовища і тепер хочуть підтримати ініціативу Аттенборо заснувати нову нагороду The Earthshot Prize, якою відзначатимуть найкращі досягнення у сфері захисту нашої планети. Більше інформації про премію буде опубліковано вже цього року.

Сер Девід Аттенборо прийшов в гості не з порожніми руками. Так, як повідомляється в пості, принцу Джорджу він подарував зуб гігантської доісторичної акули, чия наукова назва Carcharocles megalodon (перекладається як “великий зуб”).

Сер Девід знайшов зуб під час відпочинку на Мальті в кінці 1960-х років — зуб був у м’якому жовтому вапняку острова, який утворився близько 23 мільйонів років тому. Вважається, що Акула Carcharocles megalodon виростала до 15 метрів в довжину, що приблизно вдвічі перевищує довжину великої білої акули, найбільшої з нині живих акул.

“Тепер, коли у мене є Джордж, Шарлотта і Луї, я відзначаю, що світогляд дійсно змінюється. Вам хочеться передати наступному поколінню дику природу в набагато кращому стані”, — поділився Вільям у розмові з Аттенборо.