Співачка пояснила, що допомагає їй не переїдати.

Українська співачка Настя Каменських в Instagram розкрила секрети свого харчування і розповіла, які звички допомагають їй не переїдати, інформує Ukr.Media.

Як пояснила виконавиця, сніданок дає енергію на весь день, тому його не можна пропускати.

“Вранці я завжди їм щільно і збалансовано. Я зазвичай снідаю гранолою з козячим йогуртом без наповнювача або вівсянкою на воді з тертим яблучком і горіхами”, — написала Настя.

Співачка також пояснила, що не їсть під час перегляду фільму або серіалу або коли читає, крім того, під час їжі вона взагалі не бере в руки телефон. Річ у тім, що коли ми відволікаємося на щось в процесі приймання їжі, дуже легко не помітити, що ми переїдаємо.

Розповіла Каменських і про свої стосунки з солодощами.

“У моєму будинку немає вазочок з цукерками або печивом. Тільки фрукти, ягоди і горіхи. Так немає спокуси з’їсти щось шкідливе. Це правило порушується тільки з приходом гостей — тоді в будинку з’являються піали з солодощами”, — пише Настя.

Каменських також розповіла, що п’є багато води.

“Іноді організм подає нам сигнали, які ми розшифровуємо як голод. Насправді ж, нам часто просто хочеться пити”, — зазначила Каменських.

Крім того, Настя лягає спати вчасно. Недосипання вона вважає стресом для організму, а під час стресу рівень цукру в крові знижується і нам хочеться їсти, і зазвичай — щось шкідливе. Тому здоровий сон виконавиця вважає обов’язковим.