Хайден Панеттьєрі вже понад рік не бачилася зі своєю дочкою від Володимира Кличка.

Незабаром після звістки про розставання Володимира Кличко і Хайден Панеттьєрі в мережі з'явилася інформація про те, що їхня спільна дочка Кайя-Євдокія, яка народилася в грудні 2014-го, залишилася жити з татом. Джерела повідомляли, що дівчинка переїхала разом з батьком до України і таке рішення Хайден прийняла сама. Подейкували, актриса заявила, що дитині з нею буде недобре. Втім, навіть відвідувати дочку вона не поспішає, інформує .

Так, днями видання People, посилаючись на слова інсайдера, повідомило, що за останній рік Хайден жодного разу не бачилася зі своєю дочкою. Джерело заявило, що вона настільки зайнята своїм особистим життям, що у неї зовсім не залишається часу на зустрічі з дитиною. Нагадаємо, зараз триває судовий процес у справі побиття Хайден її бойфрендом Брайаном Хікерсоном. Попри те, що трапилося, актриса продовжує з ним стосунки.

"Дочка живе далеко, а оскільки життя Хайден постійно змінюється, у неї з'являються інші проблеми", — зазначило джерело.

До речі, нещодавно в соцмережах Хайден з'явилося нове фото із донькою, і тоді шанувальники з полегшенням видихнули, вирішивши, що всі новини про актрису і її дитину — чутки. Але тепер багато хто припустив, що цей знімок старий.