Троє акторів "Ігри престолів" самостійно номінувалися на премію "Еммі".

Актори Гвендолін Крісті, Альфі Аллен і Керіс ван Хаутен, що грали в «Грі престолів», отримали номінації на премію «Еммі». Ось тільки телеканал HBO, який випускав серіал, не має до цього ніякого відношення, адже артисти висунули себе самостійно, інформує .

Видання The Hollywood Reporter 17 липня повідомило, що актори «Ігри престолів» Гвендолін Крісті (Брієнні Тарт), Альфі Аллен (Теона Грейджой) і Керіс ван Хаутен (Меліссандра) отримали номінації на премію «Еммі» (американська премія, яка вважається телевізійним еквівалентом «Оскара» і «Ґреммі». — Прим. ред.).

Ось тільки сам телеканал HBO, що випускав серіал, не має до цього ніякого відношення. Представник каналу в розмові з CBS News підтвердив, що компанія висунула Ліну Хіді (Серсея Ланністер), Софі Тернер (Санса Старк) і Мейсі Вільямс (Арья Старк). Всі три актриси отримали номінації в категорії «краща жіноча роль другого плану», в якій будуть змагатися з Крісті.

Таким чином, Крісті, Аллен і ван Хаутен самі висунули себе на отримання престижної нагороди. Аллен отримав номінацію на кращу чоловічу роль другого плану в драматичному серіалі, а ван Хаутен — на кращу запрошену актрису в драматичному серіалі. Як зазначає The Hollywood Reporter, подібне самостійне висування акторів не рідкість, але дійсно отримували номінацію після такого не всі. Це видно і по реакції Крісті, яка, здається, не очікувала такої розв'язки.

71-а церемонія вручення «Еммі» відбудеться 22 вересня. Загалом «Гра престолів» отримала 32 номінації, встановивши рекорд. Минуле досягнення належало серіалу «Поліція Нью-Йорка», який був номінований в 27 категоріях в 1994 році.