Актуальні новини

Вийшов кліп гурту Liloviy «Тільки рай» на вірші Юрія Іздрика

Київський інді-гурт Liloviy презентував анімаційний кліп на головний трек свого другого альбому «Тільки рай». Реліз складається з 5 пісень, які об’єднує лірика українського прозаїка та поета Юрія Іздрика.

Режисером, автором сценарію та художником-постановником кліпу є Андрій Щербак (режисер анімаційної стрічки «Причинна» за мотивами однойменної поетичної балади Тараса Шевченка, що отримала численні нагороди та номінації на українських та міжнародних фестивалях). У своїй роботі він створив постапокаліптичний світ.

Олена Ковернік, вокалістка та засновниця гурту Liloviy вважає, що пісня та кліп «Тільки рай» –про очікування, кохання.

«Група “Ліловий” – це гурт, який мені дуже подобається. У них дуже вигадлива та якісна музика, вони відчувають, вслухаються, не ігнорують внутрішню мелодику вірша, що дуже рідко буває», – вважає 57-річний письменник Юрій Іздрик.

Наживо новий альбом можна буде почути вже у серпні. 2 серпня гурт зіграє у Чернігові на фестивалі «Зелена сцена», це буде спільний двогодинний виступ з Юрієм Іздриком. Також, у найближчих планах музикантів – виступи на українських та іноземних фестивалях.

  В Україні обмежено роботу 58 російських каналів

Залишити відповідь