Актуальні новини

«Хотіла стати Меган Маркл»: багатодітна мати витратила на пластику цілий статок

Мешканка американського штату Техас зробила ліпосакцію і змінила форму носа заради того, щоб зовні бути схожою на герцогиню Меган Маркл.

Мешканка Техасу і багатодітна мати Грір витратила 30 тисяч доларів на операції зі зміни зовнішності і в результаті стала дуже схожою на Меган Маркл. На цей вчинок її штовхнула невпевненість в собі і велике захоплення дружиною принца Гаррі, інформує .

Грір стала матір'ю третьої дитини – дочки Ісли – два роки тому. Жінка зізналася, що після чергової вагітності стала незадоволена своєю фігурою і зовнішнім виглядом. Американка експериментувала з косметикою і нарядами, однак, на її думку, все одно виглядала не так, як їй хотілося б. А в листопаді 2018 року зважилася на кардинальні зміни зовнішності.

36-річній американці зробили цілий ряд хірургічних втручань. Їй збільшили губи, змінили форму носа, підтягнули повіки, підборіддя, вставили імплант і зробили повну ліпосакцію живота, сідниць та стегон. Після цих маніпуляцій Грір відчула себе справжньою принцесою.

"Тепер я дивлюся в дзеркало і знову щаслива. Це як і раніше я, тільки вдосконалена версія, – розповіла вона. – Звичайно, я не точна копія Меган Маркл, але тепер у нас більше спільних рис. Наші носи точно схожі".

За словами американки, її молодша дочка, якій зараз ще немає і двох років, коли бачить Меган Маркл по телевізору або на фото, плутає її з власною матір'ю і починає голосно кликати її "мама, мама!".

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  На Львівщині обіцяють відреставрувати 16 пам'яток XVI – XIX ст.

Залишити відповідь