Актуальні новини

ХXI Міжнародний фотоконкурс газети «День»

«Інгредієнти» для однієї з наших «коронних» страв — Міжнародного фотоконкурсу «Дня» — редакція починає збирати якраз у другій половині літа, у найврожайніший період. Минулого року ми відсвяткували двадцятиріччя. А зараз із нетерпінням чекаємо на роботи учасників ХХІ Міжнародного фотоконкурсу «Дня», щоб нарешті розпочати новий розділ цієї захоплюючої візуальної історії. Перший рік нового десятиліття — ніби шанс повернутися до коріння, до тих речей, які складають фундамент життя.У серпні наша держава відзначатиме черговий день народження. 28-й рік був для неї турбулентним: чого варті хоча б двоє виборів майже підряд, із різницею у три місяці. У когось перезавантаження влади викликало бурхливу радість та сподівання на краще, у когось — іронічний песимізм. Політичні потрясіння, війна, яка все ще триває на сході України, кризи особистого та суспільного масштабів викликають бажання зміцнити грунт під ногами. І де ж шукати опори, як не у звичайних радощах повсякденного життя?Серед інформаційного шуму про скороминуще, жартівливих вкидів та спланованих дезінформацій, плутаних пояснень та незрозумілих алгоритмів дуже легко втратити орієнтири. Щось елементарне і зрозуміле, яке слугує маяком у найскрутніші моменти, додає бадьорості та оптимізму. Щось просте на перший погляд, яке із часом при ближчому та довшому спогляданні захоплює своєю величчю, спонукає підтягнути власні ресурси та продовжувати рух — вперед і угору. Дитяча усмішка, гарячий хліб із бабусиної печі, майоріння українського прапора, черговий світанок у окопах на передовій чи з вікна літака на висоті 11 тисяч метрів — перелік ось таких простих і водночас хвилюючих речей нескінченний. Ми впевнені, що і давні учасники та призери нашого фотоконкурсу, і новачки зможуть розгледіти джерела сили у звичних речах і переконливо донести свої відкриття до глядачів.Останні не раз писали у книзі відгуків, листах до редакції та постах у соцмережах, що виставки «Дня» — це завжди концентрат позитиву, який дає сили рухатися далі й щодня боротися за краще майбутнє. Безумовно, є на фото і смерть, і біль, і руйнування. Але ці життєві уроки додають не менше сили та досвіду, ніж любов, підтримка, вдячність. Тож ми готові бачити і показувати українцям різні моменти із нашого життя, зафіксованого вашими камерами.У 2018 році спільну картину ми сформували з 280 світлин. Отримали ж більше 3700 знімків від двох з половиною сотень фотографів як з України, так і з-за кордону. Ювілейну виставку, окрім киян, побачили жителі Дніпра, Львова та Луцька, а за минулі два десятиліття мандрівна експозиція діставалася обласних та районних центрів ледь не в усіх регіонах України. Світлини, зроблені учасниками конкурсу, регулярно з’являються на шпальтах або сайті «Дня», тож так чи інакше їх може побачити уся країна.Тож редакція «Дня» закликає усіх охочих фотографів долучатися до нашого змагання і разом залишати українцям підказки про те, де шукати сили, надію та потенціал для зростання.
Умови конкурсу тут
НОМІНАЦІЇ:
1. Український світ
2. Політика
3. Фото з історією
4. Світ очима дітей (до 18 років) (участь для дітей безкоштовна) 
* Зарахування фотографій до певної номінації здійснює журі конкурсу.
        
Три прості кроки для участі:
1. Зробіть внесок 100 грн*(внесок спрямовується на покриття організаційних витрат:друк із метою відбору робіт; оформлення)
2. Заповніть онлайн-анкету учасника                    
3. Додайте конкурсні фото в електронному вигляді та копію квитанції про оплату внеску 
 
* Для заощадження ваших коштів на друк кожної фотографії у форматі A3 ми започаткували загальний внесок та беремо на себе цей обов’язок.     
Способи оплати внеску:
– Картками VISA, MasterCard в інтернет-магазині “Дня” (зробити скріншот екрану завершеної операції оплати в системі “Platon”);
– Через будь-яке банківське відділення або інтернет-банкінг (квитанція з реквізитами);
– В редакції газети “День” за адресою м. Київ, проспект Перемоги, 121д.
Реквізити
Отримувач: ТОВ “Українська Прес-група”
Код отримувача (ЄДРПОУ): 24249388
Банк отримувача: АТ “Райффайзен Банк Аваль” м. Києва
МФО банка отримувача: 380805
Р/р отримувача: 26007478064
Повне ім’я платника: Вкажіть ваші Прізвище Ім’я По батькові
Призначення платежу: Внесок для участі у 21 фотоконкурсі газети “День”   
Роботи приймаються до 1 жовтня! Чекаємо!                                                                                     
Заповнити форму та надіслати фото онлайн:
Увага! Форма приймає файли загальним об’ємом до 85 мб (10-15 фотографій). У разі перевищення ліміту або винекнення проблем надсилайте анкетні дані на пошту day.bild@gmail.com, прикріпивши фотороботи або посилання на них у файлообміннику.
Працездатність форми була перевірена 09.08.2019. 
 

  Слава Камінська розповіла про свій новий роман, який зав'язався ще з минулого року

Залишити відповідь