Актуальні новини

ХXIII Міжнародний фотоконкурс газети «День»

ЩОРІЧНИЙ ХХІII МІЖНАРОДНИЙ ФОТОКОНКУРС та ФОТОВИСТАВКА ГАЗЕТИ «ДЕНЬ»
Фотобієнале – до 25-річчя «Дня»
Цьогоріч наш конкурс об’єднає роботи за 2020 і 2021-й роки
Минулого року тему вже 22-го фотоконкурсу редакція визначила як «Антидот» — протиотруту і від вірусу, і від нерозумної політики, і від життєвих проблем, викликаних обставинами пандемійного року. На жаль, карантин завадив підбити підсумки 2020-го у вигляді публічної виставки. Але тема антидоту за цей час аж ніяк не втратила своєї актуальності. Тож ми її «пролонговуємо» і на 2021-й. У листопаді ми оголосимо імена переможців фотобієнале «Дня» 2020—2021.
Цей рік — особливий для «Дня». Газеті виповнюється чверть віку. Фотографія в цій історії займає унікальне місце, і ми не можемо її не показати. Під час представлення фотовисновків за останні два роки ми презентуємо the best of the best — найбільш знакові світлини починаючи від першого фотоконкурсу «Дня», що відбувся, нагадаємо, ще у 1998-му, через два роки після появи газети. Певною мірою це є й новітня історія нашої країни — у знімках.
На жаль, цього року пішов з життя великий Друг «Дня», справжній поціновувач фотомистецтва і нашого конкурсу Євген Марчук. Тож частина експозиції на виставці буде присвячена йому — на знак вдячної пам’яті про цього видатного державника і непересічну багатогранну особистість.
Заповнюймо разом нові сторінки фотолітопису країни, наповнюймо їх своєю енергією і гостротою погляду — це і буде наша протиотрута від не лише осінніх депресій. І якщо «День» вам близький, то наш ювілей ви можете відзначити саме своїми знаковими світлинами
Нагадуємо умови конкурсу:
НОМІНАЦІЇ
1. Український світ
2. Політика
3. Фото з історією
4. Світ очима дітей
(до 18 років, участь для дітей безкоштовна)
* Зарахування фотографій до певної номінації здійснює журі конкурсу.
Три прості кроки для участі:
1 Зробіть внесок у розмірі 200 грн* (він спрямований на покриття організаційних витрат: друк з метою відбору робіт, оформлення)
2 Заповніть онлайн-анкету учасника
3 Додайте конкурсні світлини в електронному вигляді та копію квитанції про оплату внеску
*Для економії ваших коштів на друк кожної світлини у форматі A3 ми заснували загальний внесок і беремо на себе цей обов’язок.
Способи оплати внеску:
• Картами VISA, MasterCard в інтернет-магазині “Дня” (зробити скриншот екрану завершеної операції оплати в системі «Platon»);
• Через будь-яке банківське відділення або інтернет-банкінг (квитанція з реквізитами);
• У редакції газети «День» за адресою м. Київ, проспект Перемоги, 121д (заздалегідь зателефонуйте та домовтеся про візит!)
Реквізити
•  Одержувач: ТОВ «Українська прес-група»
•  Код одержувача (ЗКПО): 24249388
•  п/с: UA32 3808 0500 0000 0026 0074 78064 у АТ «Райффайзен Банк «Аваль»
•  МФО: 380805,
•  ІПН:  242493826548
•  Ім’я платника: вкажіть ваші прізвище, ім’я, по батькові
•  Призначення платежу: Внесок для участі в 22-му фотоконкурсі газети «День»
                                                             
Заповнити форму та надіслати фото онлайн:
Увага! Форма приймає файли загальним об’ємом до 85 мб (10-15 фотографій). У разі перевищення ліміту або винекнення проблем надсилайте анкетні дані на пошту day.bild@gmail.com, прикріпивши фотороботи або посилання на них у файлообміннику.
Працездатність форми була перевірена 04.09.2020. 
 

  Як виглядають сини Олексія Дмитрієва — актора з незвичайною зовнішністю

Залишити відповідь