Нарешті усезагальний улюбленець Кіану перестав бути самотнім!

Багато років американський актор Кіану Рівз був дуже самотній — востаннє він виходив на публіку з жінками 10 років тому, інформує Ukr.Media.

Замість романів, він віддавав всю свою доброту довколишнім людям, так що благородні вчинки стали його візитною карткою в усьому світі.

І ось нещодавно самотність 55-річного артиста нарешті закінчилася — він став виходити у світ з 46-річною художницею Олександрою Грант.

Ніжні погляди і те, що пара завжди тримається за руки, не залишили сумнівів у тому, що між Кіану та Олександрою щось більше, ніж просто дружба.

Як розповіло нещодавно журналістам джерело з оточення зірок, Рівз і Грант довго дружили, і лише недавно їх стосунки переросли в роман.

За словами інсайдерів, у художниці актор знайшов ті якості, яких довгий час не знаходив в інших жінках — наприклад, доброту.

«Вона релігійна, добра та чуйна. Ці якості і допомогли їй завоювати його любов та довіру», — розповіло джерело.

Більше того, Олександра стала першою жінкою, якій Кіану відверто розповів, що відчуває після трагічної загибелі своєї коханої Дженніфер Сайм у 2001 році, після якої він більше не заводив серйозних стосунків.

«Їй вдалося змусити його розповісти про свої емоції та минуле», — заявив інсайдер.

Що ж, в плані гарних рис характеру і доброти нові закохані схожі. Так що ми від душі раді за цю чудову пару!

У творчому житті Кіану зараз теж новий зліт — зовсім скоро разом з давньою екранною колегою Керрі-Енн Мосс актор повернеться в культову «Матрицю».