Актуальні новини

В містах «червоної» зони дозволили роботу кінотеатрів

Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила відкрити кінотеатри у населених пунктах з найбільшим рівнем поширення коронавірусу, які перебувають у так званій «червоній» зоні, повідомило в суботу, 24 жовтня Міністерство культури та інформаційної політики (МКІП).

Таке рішення урядова комісія ухвалила за ініціативи міністерства і представників мереж кінотеатрів.

При цьому робота кінотеатрів у «червоній» зоні передбачає дотримання низки обмежень:

  • відвідувачі повинні перебувати у масках;
  • розсадка відвідувачів має відбуватися через крісло;
  • у приміщенні повинне працювати кондиціювання повітря;
  • заповненість залу не може перевищувати 50%.

У Мінкульті зауважили, що в багатьох країнах Європи кінотеатри теж працюють у населених пунктах, віднесених до «червоної» зони.

«Наразі МКІП вивчає та аналізує ситуацію щодо подальшої роботи закладів культури в “червоних” зонах – в першу чергу театрів та музеїв. Таке рішення не тільки дозволить глядачам отримати “свіжий ковток повітря” від нових фільмів чи вистав, але й дозволить вижити культурним інституціям в період карантину», – наголошується в повідомленні міністерства.

Нагадаємо, з понеділка, 26 жовтня в Україні зміниться перелік населених пунктів «червоної» зони. З великих міст до неї потрапили Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Чернівці, Хмельницький, Харків, Миколаїв, Суми і Полтава.

Львів продовжує перебувати у «помаранчевій» зоні.

  Олег Вінник розповів про свій найбільший стрес, який йому довелося пережити в новорічну ніч

Залишити відповідь