Актор з'явився, тримаючись за руки, з художницею Олександрою Грант.

У четвер, 6 червня, пройшов показ нової чоловічої колекції від Saint Laurent весна/літо-2020. Подія відбулась на одному з пляжів Малібу, тому всі гості могли не тільки побачити трендові речі, але й помилуватись неймовірними краєвидами. Серед запрошених — голлівудські актори та моделі, зокрема, Майлі Сайрус з Ліамом Хемсвортом, Ембер Хьорд, Хейлі Болдуін, інформує .

Попри такий зірковий склад, вся увага журналістів була прикута до зірки фільмів "Джон Уїк" Кіану Рівза. Саме він офіційно став обличчям Saint Laurent, тому порушив своє правило уникати подібних світських заходів. За Кіану Рівзом вже давно і небезпідставно закріпився статус холостяка, але, схоже, що тепер його особисте життя кардинально змінилося. Так, на показі нової чоловічої колекції Saint Laurent актор з'явився, тримаючись за руки, з художницею Олександрою Грант. Художниця ніжно тримала актора за руку та щасливо усміхалась.

Нагадаємо, ці двоє і раніше були помічені разом в одному з італійських ресторанів в Західному Голлівуді, проте тоді мало хто міг сказати точно, які між ними стосунки. Зараз все зрозуміло без слів. Сподіваємося, що Кіану нарешті знайшов своє щастя — він цього заслуговує, як ніхто!

Як відомо, 54-річний Кіану Рівз жодного разу офіційно не одружувався. Актор мав тривалі стосунки із Дженніфер Сайм, яка померла в автокатастрофі у 2001 році. За 2 роки до трагедії Кіану Рівз та його кохана втратили єдину доньку Аву Арчер. Подвійну втрату актор тривалий час не міг пережити. Хоч він і до цього часу не вів світське життя, однак після смерті коханої та доньки все більше нагадував самітника.