Правда про здоров'я Кім Кардашьян.

17-й сезон реаліті-шоу "Сімейство Кардашьян" розкрив драматичні події з особистого життя Кім Кардашьян. Медики підозрюють у неї серйозні захворювання. Тепер же з'явився коментар світської левиці, інформує .

Нагадаємо, в ці дні шанувальники Кім Кардашьян буквально не знаходять собі місця. Справа в тому, що з нової серії шоу "Сімейство Кардашьян" (Keeping Up With The Kardashians) стало відомо, що у Кім проблеми зі здоров'ям. На жаль, медики знайшли у дружини Каньє Уеста ознаки червоного вовчака і ревматоїдного артриту (крім того, у неї є також і невиліковний псоріаз).

Зірка реаліті-шоу звернулася до лікарів і аналізи підтвердили її побоювання у зв'язку з жахливим самопочуттям.

Ось що Кім Кардашьян розповіла про стан в ефірі телешоу Today:

"Ми збираємося поговорити про це в наступному епізоді "Сімейства Кардашьян". Я знайшла дивного лікаря, доктора Уоллеса, який з'ясував причину моєї проблеми. На жаль, мені довелося приймати ліки, щоб боротися з симптомами. Ми вибрали оптимальний план дії… Зараз все під контролем, але аутоімунні проблеми по-справжньому лякають. До недавнього часу я і не думала, що опинюся серед хворих людей. Думки крутяться в голові, думаєш про погане. Від усього цього дійсно впадаєш у депресивний стан. Я вибралася з нього, але мені було страшно."

Попри те, що перші аналізи показали позитивні антитіла до вовчака та ймовірність розвитку ревматоїдного артриту, поки що лікуючий лікар закликає не поспішати з прогнозами. Так що є надія, що важкий діагноз Кім Кардашьян не підтвердиться.

У цей непростий час поруч з Кім її велика родина і люблячий чоловік. А багатомільйонна армія шанувальників бажає їй міцного здоров'я.

  Юрій Ткач показав свою дружину, яка значно схудла