Вікторія Бекхем запускає свій косметичний бренд Victoria Beckham Beauty та обіцяє, що він буде доступним.

Дизайнерка і бізнесвумен Вікторія Бекхем анонсувала свій новий проєкт — запуск косметичного бренду Victoria Beckham Beauty, інформує .

У своєму акаунті в Instagram екс-учасниця гурту Spice Girls повідомила, що бренд Victoria Beckham Beauty почне роботу 14 вересня.

«Я давно про це говорю, але це нарешті станеться!!! Відправляйтеся до акаунту @victoriabeckhambeauty, там багато цікавих новин, якими ми хочемо поділитися з вами», — підписала свій пост Бекхем.

На відео Вікторія звертається до своїх підписників в білому лабораторному халаті, прикрашеному її ініціалами. Ролик знятий в елітному лондонському торговому центрі на Довер-стріт Маркет.

На момент публікації цієї статті на сторінці Victoria Beckham Beauty в Instagram, де розміщено всього п'ять постів, вже зібралося понад 37 тис. читачів.

У лютому цього року Вікторія розповідала, що асортимент її б'юті-лінії буде продаватися за доступною ціною, не буде тестуватися на тваринах і міститиме продукти для всіх відтінків шкіри. «В даний час я займаюся створенням свого власного кольору, своєї власної лінії кремів для догляду за шкірою та парфумерії. Як жінка, я хочу робити те, що мені потрібно в моєму житті, те, чого не вистачає», — говорила вона.