Такий подарунок культовій моделі зробила компанія Mattel.

У серпні цього року культовій моделі 90-х Клаудії Шиффер виповнилося 50 років. На честь цієї події компанія Mattel, що виробляє ляльок Барбі, приготувала для топ-моделі подарунок: дві особисті ляльки, одягнені у вбрання від Versace і Balmain, інформує Ukr.Media.

В обох образах Клаудія вже з’являлася на публіці. Наприклад, перший — це синє вечірнє плаття з корсетом Versace колекції осінь-зима 1994. А другий — чорна сукня-міні з довгими рукавами з макраме від бренду Balmain. На жаль, у масовий продаж ляльки не надійдуть — їх зробили виключно в рамках колекції Barbie Style. Однак, результат роботи Mattel і однієї з найголовніших топ-моделей світу вже можна побачити в Інстаграмі зірки: на знімках Клаудія позує з мініатюрними копіями себе.

Власна лялька Барбі — це честь, яка випадає не всім знаменитостям. Найчастіше їх вручають тим, хто вніс видатний внесок у розвиток культури і моди. Наприклад, іграшкові версії раніше виготовляли для Поліни Гагаріної, Ляйсан Утяшевої, Шер, Айріс Апфель, Хайді Клум та інших.