Колишня Бреда Пітта підтримує його під час розлучного процесу з Джолі. Дженніфер Еністон не збирається залишатися осторонь.

Останнім часом шлюборозлучний процес між Піттом і Джолі почав набирати нових скандальних обертів. Нещодавно Анджеліна звернулася до суду з новою заявою, звинувативши колишнього чоловіка в домашньому насильстві. У якості свідка на засіданні дав свідчення старший син пари Меддокс. У мережі підозрюють, що на такі відчайдушні вчинки Джолі пішла для того, щоб отримати повну опіку над шістьма дітьми, інформує Ukr.Media.

Після того, як Джолі звинуватила його в домашньому насильстві, Пітт звернувся за підтримкою до своєї колишньої дружини, акторки Дженніфер Еністон. Як саме вона допомагає Бреду справлятися з емоційною напругою, поки що незрозуміло. Але точно відомо, що Еністон не збирається залишатися осторонь.

“Пітт був шокований заявами Джолі. Зараз він відчуває себе спустошеним після того, що сталося. Енджі, у свою чергу, готує докази в актах домашнього насильства, щоб вибудувати свою лінію захисту в суді. Дженніфер зараз постійно на зв’язку з ним, підтримує його в такій складній ситуації”, — розповідає інсайдер.