Актуальні новини

Компанію продюсера Вайнштейна продали за $289 млн

Голлівудська Weinstein Company, яку брати Харві і Боб Вайштейни заснували в 2005 році, була продана за 289 млн доларів. Її новим власником стала техаська компанія Lantern Capital. Вона буде контролювати 277 фільмів і телепередач, правами на які раніше розпоряджалася Weinstein Company, пише Variety.
Техаська компанія має намір перейменувати Weinstein Company у Lantern Entertainment. А також відкрити її нові представництва у Нью-Йорку, Далласі і Лос-Анджелесі. Однак не уточнюється, які зміни будуть у стратегії діяльності компанії.
Зокрема, новим власникам доведеться вирішити долю кількох картин, робота над якими не була доведена до кінця. Наприклад, так і не були дозняті ремейк французької комедії “1+1” з Брайаном Кренстоном і Кевіном Хартом, а також “Війна струмів” з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі.
За 13 років діяльності Weinstein Company утвердилася в статусі однієї з найбільш авторитетних компаній Голлівуду. Вона випустила цілу низку фільмів, які удостоювалися премій “Оскар”, а також багатьох інших престижних призів. Серед творінь компанії – “Безславні виродки”, “Вікі Крістіна Барселона”, “Залізна леді”, “Король, говорить!”, “Артист”, “Мій хлопець — псих” і “Мерзенна вісімка”.
Проблеми у компанії почалися після того, як десятки жінок звинуватили Харві Вайнштейна в сексуальних домаганнях. Через це сильно постраждала репутація як самого продюсера, так і його компанії. У зв’язку з цим було прийнято рішення продати її.
Наразі йде розслідування у справі про домагання Вайнштейна. Звинувачення на свою адресу він заперечує. Продюсера випустили на свободу під заставу у розмірі 1 млн доларів. При цьому він зобов’язаний носити електронний браслет, а також не виїжджати за межі штату Нью-Йорк.
Як повідомлялося раніше, справа Вайнштейна може стати основою сценарію нового фільму про сексуального маніяка.
Нагадаємо, через нові звинувачення Вайнштейн може отримати довічний термін у в’язниці.

  Компанія Skeiron відтворила у 3D найцікавіші експонати Львівського історичного музею

Залишити відповідь