Зіркова мама розповіла про досягнення сина.

Дружина музиканта Сергія Бабкіна — Сніжана Бабкіна — в черговий раз умилила численних шанувальників свого профілю Instagram зворушливою фотографією малюка Єлісея, якого Бабкіна народила влітку 2019 року. В сім’ї Бабкіних Єлісей — третя дитина, і наймолодша. Сніжана показала малюка, якому виповнилося вже вісім місяців, і трохи розповіла про його досягнення, а також про те, як дитина харчується, інформує Ukr.Media.

Дружина Сергія Бабкіна опублікувала фото Єлісея, який зображений на тлі вікна та новорічної ялинки. Поруч з хлопчиком мило влаштувалися два вихованці зоряного сімейства — коти породи сфінкс. Личко Єлісея поки що його зіркові батьки своїм шанувальникам не показують, фотографуючи його лише зі спини. Але навіть зі спини фото малюка в повзунках не може залишити численних шанувальників Сергія та Сніжани байдужими.

«Сьогодні вже 8. За цей місяць стільки всього сталося! Єлісей поповз. Сам сідає. Любить стояти в гірці (на витягнутих ручках і ніжках). Сам встає, тримаючись за щось», — поділилася досягненнями сина його зіркова мама. Також Сніжана докладно розповіла про раціон дитини, що, швидше за все, буде дуже корисний молодим матусям, підписаним на її сторінку в соцмережі.