Королева не дозволяє подружжю використовувати їхній бренд.

Як стало відомо, королева Єлизавета II не тільки позбавила Меган Маркл і принца Гаррі їх титулів, інформує Ukr.Media.

Крім того королева зобов’язала подружжя виплатити казні кошти, витрачені на ремонт їх резиденції Фрогмор-котедж. І це ще не все.

Нещодавно королева Єлизавета II заборонила використовувати бренд Sussex Royal.

Оскільки вони склали з себе королівські повноваження, приставка «Royal» поряд з їхніми іменами більше не доречна.

Нова заборона відчутно вдарить по бренду герцога і герцогині Сассекських. Адже їх загальний Instagram, на який підписано понад 11 мільйонів осіб, називається саме Sussex Royal. Тепер його доведеться або перейменувати або зовсім видалити.

У Меган Маркл і принца Гаррі також є власний сайт Sussexroyal.com. Вони створили його відразу після того, як прийняли рішення почати незалежне життя, і витратили на запуск кілька десятків тисяч фунтів стерлінгів. Йому зараз теж потрібно нове ім’я.

Крім того, в планах у Меган і Гаррі була реєстрація бренду Sussex Royal в якості торгової марки, а також створення особистого благодійного фонду під назвою Sussex Royal, The Foundation of the Duke and Duchess of Sussex. Але тепер і ці проекти доведеться переглянути.

Експерти припускали, що саме використання цього товарного знака зможе приносити Меган і Гаррі значну частину прибутку після виходу з королівської родини, однак тепер їм доведеться розвивати особистий бренд з нуля. Пара була засмучена цим рішенням, але не могла з ним не погодитися.