Різдво Христове — головне свято християн усього світу. Католики, протестанти, лютерани й православні багатьох країн відзначають його 25 грудня.

Різдво Христове — головне свято християн усього світу. Католики, протестанти, лютерани й православні багатьох країн відзначають його 25 грудня. Сербська, болгарська і російська православні церкви не перейшли на григоріанський календар і продовжують користуватися юліанським, в якому 25 грудня відповідає 7 січня за григоріанським календарем, інформує Ukr.Media.

Традиційно 25 грудня за святковим столом збереться вся родина. Ми бажаємо вам всім серцем відчути Божу благодать і перейнятися духом наступаючого Різдва!

***

Вітаємо Вас з католицьким Різдвом!

Нехай в цей святий день, ангели спустяться на землю і подарують нам благословення на праведні справи, захистять від бід і подарують душевну гармонію!

Будьте щасливі, з Різдвом!

***

Вітаємо з чарівним святом — католицьким Різдвом! Нехай різдвяна зірка освітлює ваш шлях і допоможе у виконанні всіх заповітних бажань. Нехай у вашому домі завжди панують затишок, гармонія, достаток, щастя і любов.

***

Нехай це Різдво подарує Вам сотні радісних хвилин, багато добра і благих звісток, душевних розмов з близькими й, звичайно, принесе міцне здоров’я Вам і всій родині! Нехай кожна мить буде наповнена безмежним щастям і любов’ю!

***

Вітаємо з католицьким Різдвом! Бажаємо, щоб у кожному домі був мир і спокій, гармонія і достаток. Нехай відбуваються чудеса і прекрасні події, наповнюючи життя чудовими моментами, щасливими посмішками й добротою людських сердець. Любові, благополуччя і процвітання!

***

Вітаємо з самим добрим, світлим, чистим, чудовим святом католицького Різдва! Нехай добро, передчуття щастя, тепло, радість зустрічі з близькими, світ, святкова атмосфера заповнять думки. Нехай приємними клопотами стануть вибір подарунків, частування, дотримання традицій. Віри, любові, краси, чарівності!

  Копія мами: донька Олі Полякової постала в дуже жіночному образі на нових світлинах

***

Бажаємо вам у світле свято Різдва миру в сім’ї, затишку, сімейного спокою, вірних друзів. Нехай у вашому житті буде багато радісних днів. Нехай в цю ніч почнеться диво і наповнить теплом ваші серця! Нехай зимова хуртовина вимете всі негаразди, а заметіль намете удачу, любов і багатство.

Веселого вам католицького Різдва!

***