Актуальні новини

Міністерство культури проведе музичний марафон Білорусь-Україна

Міністерство культури та інформаційної політики проведе у Києві музичний марафон Білорусь-Україна під назвою «Ми разом». Про це у понеділок, 26 жовтня, повідомив міністр Олександр Ткаченко у Telegram.

«Білорусів та українців віками пов’язує спільна доля європейських цінностей. У кращих європейський традиціях об’єднаємось у тому, чим живемо – музикою […]. Зберігайте дату, бо 4 листопада о 20:00 на вас чекає концерт, присвячений двом народам, що лишаються вірним своєму серцю, багатовіковій дружбі та прагненню свободи», – написав він.

За його словами, музичний захід відбудеться 4 листопада у Києві. У заході візьмуть участь такі українські гурти: «Друга Ріка», Brutto Nostra, «Без обмежень», Naka, «ДахаБраха», Naviband, «СКАЙ» та Kozak System.

Нагадаємо, протести в Білорусі почалися 9 серпня після президентських виборів. ЦВК Білорусі заявила про перемогу Лукашенка, який, за офіційною версією, набрав понад 80% голосів виборців. Сотні тисяч білорусів у різних містах країни відтоді виходять на протести. Їх затримують, катують і арештовують силовики. За час протестів кілька людей загинули, багато перебувають у лікарнях після побиття.

26 жовтня у Білорусі розпочався загальнонаціональний страйк після невиконання Олександром Лукашенком вимог «Народного Ультиматуму» однієї із лідерок білоруської опозиції Світлани Тіхановської, яка пред’явила владі ультиматум: відставка Олександра Лукашенка, звільнення політв’язнів, припинення вуличного насильства.

  Всесвітній день здоров'я святкують 7 квітня

Залишити відповідь