Кріштіану Роналду повідомив про смерть сина. Його новонароджений син помер під час пологів.

Кріштіану Роналду розповів, що його новонароджений син помер під час пологів. Футболіст і його кохана Джорджина Родрігес чекали двійню: хлопчика і дівчинку. Дочка пари вижила, інформує Ukr.Media.

“З глибоким сумом ми змушені повідомити, що наш хлопчик помер. Це найбільша біль, яку можуть випробувати батьки. Тільки народження дочки дає нам сили пережити цей момент з надією і щастям. Ми дякуємо лікарям та медсестрам за їх професійну допомогу та підтримку. Ми спустошені і просимо вас поважати наше приватне життя в цей важкий для нас час. Наш хлопчик, ти наш ангел. Ми завжди будемо тебе любити”, — написали Кріштіану і Джорджина в Instagram.

Футболіста підтримали шанувальники і близькі.

“Я люблю вас, і моє серце переживає цю втрату разом з вами. Нехай Бог подбає про все і зміцнить вас на вашому шляху. Наш маленький ангел вже на колінах у нашого тата, а новонароджена дівчинка така сильна, міцна і повна здоров’я. Вона кожен день буде доказом того, як важлива любов”, — написала сестра Роналду Катя Авейру.

Про вагітність Джорджини стало відомо минулого року: пара повідомила, що чекає двійню: хлопчика і дівчинку. У Джорджини і Кріштіану вже є спільна дочка Алана. Крім того, пара виховує дітей Роналду: старшого сина Кріштіану-молодшого і Близнят Єву і Матео. Кріштіану і Джорджина разом вже більше п’яти років.