Актуальні новини

Куди піти у Львові у вихідні 2-4 жовтня

Шекспір як піґулка від карантинних буднів.

Перший театр у суботу і неділю, 3 та 4 жовтня, запрошує на прем’єру комедії «Два джентльмени з Верони». Вільям Шекспір написав цю п’єсу в період чуми, коли театри Лондона два роки були зачинені. І це перегукується з нинішніми часами. Режисер Ігор Задніпряний задумав виставу як вуличну, щоб грати у дворику театру. Але через негоду її адаптовують до сценічного простору. Залишили принцип шекспірівського театру «Глобус», тобто з мінімальними декораціями і в спілкуванні з глядачем.

«Ми зберегли принцип, коли все побудовано на контакті з глядачем, як класичний шекспірівський глобусівський формат, коли всі монологи через глядача, коли все зав’язано на контакті і нема абсолютно четвертої стіни», – розповів головний режисер Першого театру Ігор Задніпряний.

Деталі за посиланням.

Філармонія кличе на «[не] Ніч Контрастів».

На фестивалі сучасної музики «Контрасти» уже цієї суботи, 3 жовтня, влаштують традиційну подію – Ніч контрастів. Але зважаючи на карантинні обмеження, цьогоріч вона відбуватиметься не в темну пору доби, а вдень. Її концепція не змінилася: виконавці знову представлять найновіші тенденції в сучасній інструментальній та електронній музиці, а ще будуть композиторські майстер-класи.

«Довго думалося, як зберегти формат, але адаптувати під теперішню реальність і вийшла назва «[не] Ніч Контрастів», яка проходитиме в суботу, 3 жовтня, від 14:00 і завершиться до 23:00», – запросив виконавчий директор фестивалю Богдан Сегін.

Програма тут.

Львівська опера святкує 120-ліття.

Рівно 120 років тому у жовтні у Львові відкрили театр, який архітектор Зиґмунт Ґорґолевський наважився збудувати на річці Полтва. У суботу і неділю, 3 та 4 жовтня, там влаштують святковий гранд-концерт із відомими фрагменти світової та української класики, які звучали на цій сцені упродовж столітньої історії театру.

  Білик привітала Могилевську пристрасним поцілунком, та написала що їй сподобалося

Деталі тут.

Фестиваль «Французька осінь» 28 вересня-31 жовтня.

Замість весни, у Львові буде «Французька осінь». Такий фестиваль відбувається упродовж жовтня і запрошує на кіно, вистави і експозиції. А вже цими вихідними в Історичному музеї можна оглянути виставку портретів французьких королів та відомих діячів.

Програма фестивалю – за посиланням.

Вистави просто неба і яскраві карнавали.

Від п’ятниці до неділі, 2-4 жовтня наше місто тішитиме театральний фестиваль «Золотий лев на вулиці». Традиційної костюмованої ходи на центральному проспекті не буде, аби не скупчувати багато глядачів. Натомість карнавальне відкриття можна побачити у трьох локаціях – на площі Ринок, перед Франковим університетом та перед Центром Довженка. У цих же місцях різні театри України гратимуть вистави упродовж трьох днів. Програму можна знайти тут.

Залишити відповідь