Актуальні новини Кіно Мистецтво Україна і світ

Лєра Кудрявцева поділилася подробицями з життя шестимісячної доньки

Нещодавно 47-річна телеведуча розговорилася з підписниками у Інстаграм.

Доньці Лєри Кудрявцевої вже півроку, але телеведуча не часто ділиться новинами з життя маленької Марії, інформує .

Лєра Кудрявцева вже півроку виховує довгоочікувану доньку Марію, але майже не ділиться з шанувальниками і пресою подробицями життя дівчинки – вона завжди тримає дистанцію між публічною стороною свого життя і особистим.

Нещодавно 47-річна телеведуча розговорилася з підписниками у Інстаграм. Вона розповіла про досягнення доньки, яка вже підросла. Телеведуча зізналася, що їй настільки подобається цей стан, що вона з задоволенням народила б ще.

Також вона розповіла:

Дочка вже повзає і сидить. Як лагідно називаю доньку? Пиріжок, зозуленя, булочка, доча. Яке це, бути мамою? Офігенно, ще хочу.

Лєра розповіла, що її шестимісячна донька вже навчилася повзати і сидіти. Вона дуже схожа на свого батька – Ігора Макарова.

Вона зізнається, що вона дуже нервова мама – переживає по кожній дрібниці.

Нещодавно у малятка сталося перше падіння з ліжка. Вона перекинулася і впала, поки її зіркова мама ненадовго відволіклася. На щастя, вона не отримала травму. А, от, на Лєру ця подія справила шоковий ефект. Вона довго не могла прийти в себе після цього інциденту.

А ще Кудрявцева рада тому, що стала мамою дівчинки. У неї є досвід виховання хлопчика: 28 років тому вона народила сина Жана, який минулого літа вже сам став батьком. Так що Лері є з чим порівнювати.

Нагадаємо, що телеведуча вийшла на роботу вже через три тижні після пологів. Кудрявцева зізналася, що в цей період було важко не тільки їй, але і її чоловікові, який сидів із донькою, поки молода мама працювала. На щастя, нещодавно вони знайшли дитині няню.

  Різ Візерспун продемонструвала наймодніше смарагдове худі на весну 2021