Актуальні новини Музика Україна і світ Фестивалі

MARUV відмовилася від участі у Євробаченні-2019: хто тепер буде представляти Україну

Якщо переможець нацвідбору на Євробачення 2019 відмовляється від участі, то на конкурс їде учасник під номером два. Відповідно, на місце Maruv є законний претендент.

Скандал навколо національного відбору на конкурс Євробачення-2019 в Україні триває. Сьогодні ввечері стало відомо, що суспільний мовник НТКУ і Maruv не змогли прийти до згоди і підписати договір про участь в Євробаченні. Без цього співачка не зможе представляти нашу країну на конкурсі в Тель-Авіві. Maruv вже прокоментувала те, що трапилося, і зазначила, що не бажає бути «битою на політичній арені», інформує .

Після відмови Maruv підписувати договір актуальним стає питання: а хто ж представить Україну на Євробаченні-2019? За правилами конкурсу, якщо з якихось причин переможець національного відбору відмовляється від участі, то замість нього на Євробачення відправляється учасник, зайнявший друге місце. В даному випадку йдеться про групу Freedom Jazz. Таким чином, новим представником від України стає Freedom Jazz. Офіційної заяви про це від НТКУ поки не було.

  Екс-дружина Потапа показала, як виглядала у підлітковому віці