Актуальні новини Музика Україна і світ Фестивалі

MARUV відмовилася від участі у Євробаченні-2019: хто тепер буде представляти Україну

Якщо переможець нацвідбору на Євробачення 2019 відмовляється від участі, то на конкурс їде учасник під номером два. Відповідно, на місце Maruv є законний претендент.

Скандал навколо національного відбору на конкурс Євробачення-2019 в Україні триває. Сьогодні ввечері стало відомо, що суспільний мовник НТКУ і Maruv не змогли прийти до згоди і підписати договір про участь в Євробаченні. Без цього співачка не зможе представляти нашу країну на конкурсі в Тель-Авіві. Maruv вже прокоментувала те, що трапилося, і зазначила, що не бажає бути «битою на політичній арені», інформує .

Після відмови Maruv підписувати договір актуальним стає питання: а хто ж представить Україну на Євробаченні-2019? За правилами конкурсу, якщо з якихось причин переможець національного відбору відмовляється від участі, то замість нього на Євробачення відправляється учасник, зайнявший друге місце. В даному випадку йдеться про групу Freedom Jazz. Таким чином, новим представником від України стає Freedom Jazz. Офіційної заяви про це від НТКУ поки не було.

  Дві львівські бібліотеки та музей отримали понад 600 тис. грн на проекти з популяризації читання